
Ενοικίαση οχημάτων
Koh Kong
Σχεδιάζεις ταξίδι — Koh Kong; Επίλεξε ημέρα παραλαβής, επιστροφής και κατηγορία οχήματος για να συγκρίνεις επιλογές που εξυπηρετούν τον προορισμό Koh Kong.
Μοτοσυκλέτες
Οχήματα: 27
Σκούτερ
Οχήματα: 23
Αυτοκίνητα
Οχήματα: 58
SUZUKI Alto Works
658 cc · Χειροκίνητο
KIA SPORTAGE
1,598 cc · Αυτόματο
SUZUKI S-CROSS
1,373 cc · Χειροκίνητο
SUZUKI Alto Lapin
657 cc · Αυτόματο
DS AUTOMOBILES DS 3
1,199 cc · Αυτόματο
TOYOTA bZ4X
252.3 kW · Αυτόματο
SUZUKI Jimny (Japan)
658 cc · Χειροκίνητο
MERCEDES-BENZ A-CLASS
1,332 cc · Αυτόματο
NISSAN ARIYA
225.1 kW · Αυτόματο
MERCEDES-BENZ C-CLASS ESTATE
1,496 cc · Αυτόματο
ABARTH 595C
1,368 cc · Χειροκίνητο
Το επόμενο ταξίδι, σε 3 βήματα.
Βρες τον προορισμό σου
Επίλεξε περιοχή, ημερομηνίες και το είδος οχήματος που χρειάζεσαι.
Διάλεξε αυτό που σου ταιριάζει
Σύγκρινε τιμές, χαρακτηριστικά και παροχές. Πρόσθεσε ό,τι χρειάζεται η διαδρομή σου.
Κλείσε και ετοιμάσου
Έλεγξε το τελικό σύνολο και ολοκλήρωσε την κράτησή σου. Όλες οι λεπτομέρειες στον λογαριασμό σου.
Σχετικοί προορισμοί
Ενοικίαση οχημάτων — Koh Kong
Πώς βρίσκω όχημα — Koh Kong;
Επίλεξε πόλη παραλαβής, ημέρα παραλαβής και επιστροφής και κατηγορία οχήματος. Πάτησε «Αναζήτηση» για διαθεσιμότητα στις ημερομηνίες σου. Τις ώρες τις επιλέγεις στη σελίδα του οχήματος, σύμφωνα με τις επιλογές του καταστήματος.
Πόσα οχήματα υπάρχουν — Koh Kong;
Ενεργές καταχωρίσεις σε αυτή τη σελίδα: 108. Σημεία καταστημάτων: 2. Μοτοσυκλέτες: 27 · Σκούτερ: 23 · Αυτοκίνητα: 58. Αυτοί είναι αριθμοί καταχωρίσεων και όχι επιβεβαιωμένη διαθεσιμότητα για συγκεκριμένες ημερομηνίες.
Πόσο κοστίζει η ενοικίαση — Koh Kong;
Οι τρέχουσες βασικές τιμές αυτής της σελίδας ξεκινούν από €18.00 ανά ημέρα. Δεν πρόκειται για μέσο όρο ή τελική προσφορά. Η διάρκεια, οι ημερομηνίες, οι προσφορές και τα πρόσθετα διαμορφώνουν το τελικό σύνολο.
Πού γίνεται η παραλαβή — Koh Kong;
Η διεύθυνση και οι διαθέσιμες υπηρεσίες παράδοσης αναγράφονται στο συγκεκριμένο όχημα. Ένα κατάστημα μπορεί να εξυπηρετεί τον προορισμό από άλλη έδρα. Επιβεβαίωσε το σημείο συνάντησης και τυχόν χρέωση πριν την κράτηση.
Τι έγγραφα χρειάζομαι για την ενοικίαση — Koh Kong;
Χρειάζεσαι έγκυρη άδεια οδήγησης κατάλληλη για το όχημα και ταυτότητα ή διαβατήριο. Έλεγξε τις απαιτήσεις του καταστήματος για τα πρωτότυπα έγγραφα, την εγγύηση και τον τρόπο πληρωμής πριν την παραλαβή.
Ποιο δίπλωμα χρειάζεται για όχημα — Koh Kong;
Η απαιτούμενη κατηγορία άδειας εξαρτάται από το συγκεκριμένο όχημα και την ισχύ της άδειάς σου στη χώρα Cambodia. Έλεγξε την ένδειξη στην καταχώριση και επιβεβαίωσε τυχόν ειδικές προϋποθέσεις με το κατάστημα. Μην θεωρείς ότι το δίπλωμα αυτοκινήτου καλύπτει κάθε σκούτερ.
Ποια είναι η ελάχιστη ηλικία οδηγού — Koh Kong;
Το όριο ηλικίας και η απαιτούμενη εμπειρία καθορίζονται ανά όχημα και κατάστημα. Δες την πολιτική ενοικίασης του μοντέλου που επέλεξες. Δεν εφαρμόζεται ένα ενιαίο ηλικιακό όριο σε όλες τις καταχωρίσεις.
Ποιες είναι οι τιμές για Μοτοσυκλέτες — Koh Kong;
Για την κατηγορία Μοτοσυκλέτες, η χαμηλότερη δημοσιευμένη βασική τιμή είναι €30.50 ανά ημέρα. Επίλεξε ημερομηνίες για ακριβή τιμή και διαθεσιμότητα.
Ποιες είναι οι τιμές για Σκούτερ — Koh Kong;
Για την κατηγορία Σκούτερ, η χαμηλότερη δημοσιευμένη βασική τιμή είναι €18.00 ανά ημέρα. Επίλεξε ημερομηνίες για ακριβή τιμή και διαθεσιμότητα.
Ποιες είναι οι τιμές για Αυτοκίνητα — Koh Kong;
Για την κατηγορία Αυτοκίνητα, η χαμηλότερη δημοσιευμένη βασική τιμή είναι €29.50 ανά ημέρα. Επίλεξε ημερομηνίες για ακριβή τιμή και διαθεσιμότητα.
Πώς υπολογίζεται το κόστος για μία εβδομάδα — Koh Kong;
Επίλεξε επτά ημέρες στην αναζήτηση για να δεις την προσφορά του οχήματος. Οι εκπτώσεις διάρκειας, τα πακέτα και η δυναμική τιμολόγηση μπορεί να αλλάζουν το σύνολο, επομένως η ημερήσια τιμή επί επτά δεν αποτελεί επιβεβαιωμένη εβδομαδιαία προσφορά.
Μπορώ να παραλάβω ή να επιστρέψω εκτός ωραρίου;
Στη σελίδα του οχήματος επιλέγεις τις διαθέσιμες ώρες. Εκτός ωραρίου εξυπηρέτηση υπάρχει μόνο όταν την έχει ενεργοποιήσει το κατάστημα και μπορεί να έχει επιπλέον χρέωση, η οποία εμφανίζεται στην κράτηση.
Τι ισχύει για την εγγύηση και τα χιλιόμετρα;
Κάθε όχημα έχει δικούς του όρους. Στις λεπτομέρειες εμφανίζονται το ποσό εγγύησης, τα χιλιόμετρα που περιλαμβάνονται και η χρέωση επιπλέον χιλιομέτρων, όταν υπάρχει. Διάβασέ τα πριν προχωρήσεις.
Τι περιλαμβάνεται στην τιμή της κράτησης;
Στη σελίδα του οχήματος βλέπεις τις παροχές που περιλαμβάνονται, τα υποχρεωτικά και τα προαιρετικά πρόσθετα. Το τελικό σύνολο ενημερώνεται με τις επιλογές σου και η εγγύηση εμφανίζεται χωριστά.
Μπορώ να ακυρώσω την κράτησή μου;
Η πολιτική ακύρωσης εξαρτάται από το κατάστημα και την προσφορά που επιλέγεις. Διάβασε τους όρους του συγκεκριμένου οχήματος πριν επιβεβαιώσεις την κράτηση.
Πώς λειτουργεί η πληρωμή;
The advance and the balance payable at the store are shown before you complete your booking.
Vehicle rental — Koh Kong · Cambodia: before booking
Koh Kong · . Plan your pickup around your accommodation and arrival point.
The destination Koh Kong is linked to branches that have declared they serve it. In search, you can also find it as Koh Kong. Select it from the list to see the same results together.
There are 108 active vehicles from 2 branches serving this destination, across all categories. Availability depends on your dates and times.
Check the exact pickup address before choosing a vehicle. A branch may serve destinations beyond its home city. Selecting a destination does not automatically include delivery to your location.
Vehicle categories — Koh Kong
All options — Koh KongRelated destinations — Koh Kong
Compare options in each location separately and check where the pickup branch is located.
All destinations — Cambodia →